Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«Щоб вижити, люди повинні зберегти природу землі»

   Як тільки-но весна торкнеться своїми ласкавими теплими промінчиками крон дерев і чорної землі, змочені теплим дощиком, вони швидко прокидаються і починають буяти всіма барвами веселки. Та, на жаль, часто замість цієї краси ми бачимо тонни сміття на узбіччях доріг, у парках, у скверах, біля водойм чи навіть просто серед лісу, замулені криниці і джерела, сірі квартали міст. І як би прикро не було б – це все наслідок діяльності людини. Лише від нас залежить в якому середовищі  будемо жити ми і наші нащадки. Розуміючи цю просту істину, учні, батьки, вчителі та всі працівники Капустинської ЗОШ долучилися до проведення місячника «Сумська весна – 2018».

   Традиційно учнівсько-педагогічний колектив школи дбає про пришкільні клумби, висаджує нові квіти та турботливо дбає про існуючі багаторічники. Саме завдяки клопіткій щорічній праці мешканці села споглядають, як квітне тюльпанами школа, милуються цією красою і влаштовують свої фото-сесії. Упорядкували клумби і газони біля меморіального комплексу села та ліквідували стихійне сміттєзвалище. Всі члени шкільного колективу здійснили посадку дерев та кущів на своїх домашніх присадибних ділянках в загальному посаджено дерев – 65, кущів – 120. А одинадцятикласники посадили на території школи алею випускників із фруктових дерев, які були надані ТОВ «Завод Кобзаренка».

   Учні школи закликають всіх щоденно берегти природу і завжди пам’ятати: «Щоб вижити, люди повинні зберегти природу землі».« повернутися до списку новин