Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Нам потрібен мир

   На сьогоднішній день чи не найзаповітніша мрія кожного українця, щоб настав мир, щоб нарешті Україна зажила мирно, щасливо й заможно.

   У Капустинській загальноосвітній школі у Міжнародний день миру проведений захід «Нам потрібен мир». Насиченою і змістовною виявилася його програма. До організації та проведення долучилися учні 5-9 класів. Звучала проза та  поетичні рядки,  що закликали до миру, злагоди, єдності, демонструвалися відеоролики. П’ятикласники виконали пісню «Нам потрібне мирне небо» та запросили долучитися всіх до акції «Подаруй Україні голуба миру». Всі учасники заходу прикріпили паперових голубків до карти з власними побажаннями.  А ще символічну карту України діти прикрасили сонечком (… щоб сонце світило яскраво…), краєвидом села (… хай дім новий будується, хай сад новий росте…), квітами (… ми діти, як барвисті квіти…), веселкою (… веселка угорі вигнулась край неба, мир потрібен на землі, а війни не треба).  Цього дня ведучі нагадали всім про події Великої Вітчизняної війни, про події на сході України та якою дорогою ціною – ціною власного життя, платять наші захисники, щоб ми спали спокійно.

   То ж потрібно берегти те, що маємо – нашу рідну квітучу Україну й зробити все, щоб якнайшвидше закінчилася  війна і сини та доньки,  батьки та матері повернулися живими до своїх домівок.« повернутися до списку новин