Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у Новій школі»

   Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 11.10.2018 № 634-ОД «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» протягом листопада – грудня 2018 року проведено І (зональний) та січня 2019 року ІІ (обласний) етапи Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Профілактичні програми».      

   Для участі в обласному етапі була подана профілактична програма «Крокуємо в країну злагоди й добра», підготовлена практичним психологом Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. Помазан Валентиною. За результатами ІІ(обласного) етапу конкурсу робота  практичного психолога посіла ІІІ місце.

   Вітаємо практичного психолога з перемогою у конкурсі та бажаємо подальших  успіхів та професійного зростання!« повернутися до списку новин