Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Творча зустріч на рідній землі

   15 червня в Липоводолинській центральній районній бібліотеці ім. Л.М. Новиченка відбулося засідання літературно-мистецької вітальні «Гостини для душі».  У рамках заходу широкому колу громадськості Липоводолинщини проведено презентацію біографічно-документальної книги Івана Рішняка «Своєю стежкою іду» - нашого земляка і мецената, народного депутата Верховної ради України 4-го скликання, Фундатора і Голови Всеукраїнського благодійного фонду імені Петра Калнишевського, посла Всесвітньої Федерації миру в Україні, Голови Сумського земляцтва у місті Києві.

   На зустріч завітали керівники району, друзі, колеги, рідні, шанувальники літературного слова. Участь у заході взяли методист РМК Мороз Л.В. та бібліотекар КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Бадіон О.М.

   З презентацією книги та перебуванням на Липоводолинщині привітали Івана Миколайовича очільники району Яременко І.О. та Литвиненко В.О.

  На дружній зустрічі Іван Рішняк сказав такі слова:  «Ми всі не маємо права не написати про себе» та поділився цікавими подробицями написання бібліографічно-документальної повісті. Презентацію видання доповнили виступи присутніх.

   Усі учасники заходу отримали в дарунок від автора книгу «Своєю стежкою іду».« повернутися до списку новин