Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

КАРАНТИН І ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ ШКОЛЯРІВ

   Цього року весняні канікули, що для більшості українських школярів розпочалися з понеділка, 23 березня, і триватимуть до неділі, 29 березня,  збіглися у часі з карантином, який введений в цілях недопущення інфікування коронавірусом. І з 12 березня до 3 квітня  всі школярі були відправлені по домівках.

   Днями заступник міністра освіти Любомира МАНДЗІЙ анонсувала, що весняні канікули будуть проведені в умовах карантину, а структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною.

   «Якщо в цей період школа має визначені канікули, то, звичайно, учні йдуть на канікули, а в вчителі мають час для самоосвіти. Якщо в цей час школа не має визначених канікул, то заклад освіти продовжує здійснювати форму дистанційного навчання», - зауважила посадовець.

   Беручи до уваги цей факт, весняні канікули школярів закладів освіти, що підпорядковані відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації, а це Колядинецький та Саївський НВК, триватимуть з 4 по 8 квітня. Саме такі терміни визначені закладами в структурі навчального року.

   Нагадаємо, що норма зі встановлення закладами освіти структури і тривалості навчального року та відпочинку (тобто канікул) між ними діє з 2017 року (після прийняття Закону України «Про освіту»). Є тільки вимога – тривалість канікул протягом навчального року не може становити менш як 30 календарних днів.

   Використані матеріали сайту https://osvita.ua« повернутися до списку новин