Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ТЕСТУВАННЯМ З МАТЕМАТИКИ РОЗПОЧАЛОСЯ ЦЬОГОРІЧНЕ ЗНО

   Від учора, 21 травня, в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році. Програму проведення відкрив тест з математики.

   За даними Українського центру оцінювання якості освіти (з посиланням на дані регіональних центрів) ЗНО з математики склали 151 990 осіб, що становить 94,5% від загальної кількості зареєстрованих учасників.

   82 учасники не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 31 – через запізнення.

   Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах тестування забезпечували 26 765 осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 183 громадських спостерігачі та 38 представників засобів масової інформації.

   Перше цьогорічне тестування склали 26 випускників, що здобувають повну загальну середню освіту у закладах освіти району. Для 10 з них результати зовнішнього оцінювання зарахуються як вступний тест до закладів вищої освіти, для інших 16 - як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу з предмета.

   Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

   Максимальна кількість тестових балів яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 62 бала.

   Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 14 червня.

   Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 28 травня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО, що відбудеться 26 червня.

   Принагідно зауважимо, що у четвер, 23 травня, відбудеться тестування з української мови та літератури, через чотири дні – ЗНО з іспанської, німецької та французької мов, 28 травня відбудеться ЗНО з англійської мови, через два дні складатимуть іспит з фізики, 4 червня – з історії України, через два дні – з біології, 11 числа – з географії, і останнє ЗНО, 13 червня – з хімії.

   Використані матеріали сайту http://osvita.ua« повернутися до списку новин