Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: ЦІННІСНІ ПРІОРИТЕТИ ТА ОСВІТНІ РЕЗУЛЬТАТИ

   «Освітній простір – це один із пріоритетів  Нової української школи, який сприятиме високій  якості освіти для кожної дитини. Важливо, що дітям подобається навчатися в новому освітньому середовищі. Тож його треба підтримувати і розвивати», – наголосила Директор департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА під час чергових кущових онлайн-нарад 16.07.2020 у форматі Zoom-конференції для керівників органів управління освітою, директорів закладів загальної середньої освіти та інтернатних закладів.

   Керівники органів управління освітою розповіли, що наразі на місцях продовжується процес закупівлі сучасних меблів, дидактичних засобів навчання, мультимедійного, цифрового та комп’ютерного обладнання для першокласників. Також активно ведуться ремонтні роботи в кабінетах початкових класів.

   Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО інформувала, що у двох закладах загальної середньої освіти району, за оперативними даними, навчатимуться 15 першокласників. У навчальних кабінетах вже проведені капітальні ремонти, закуплені меблі, дидактичні засоби навчання, встановлене мультимедійне обладнання. Днями придбано телевізор SMART TV, документ камеру та ламінатор для кабінету 1 класу Саївського НВК. Таке ж обладнання буде закуплено і для Колядинецького НВК. Продовжується робота по оснащенню кабінетів початкової школи закладів освіти засобами та обладнанням відповідно до Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи.

   На кущовій онлайн-нараді було продовжено обговорення питань порядку використання субвенції з державного бюджету місцевим для створення нового освітнього середовища для першокласників, проходження курсів з підвищення кваліфікації учителів початкових класів щодо впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, потреби створення та функціонування інклюзивних класів у перших класах Нової української школи, забезпечення закладів освіти високошвидкісним Інтернетом.

   Вікторія ГРОБОВА зазначила, що головними пріоритетами Нової української школи залишається створення належних умов для навчання здобувачів початкової освіти, раціональне використання потенціалу педагогічних працівників, упровадження в освітній процес концептуальних засад Нової української школи. Сучасний освітній простір, на її переконання, дасть можливість перетворити заклади освіти області на інноваційне середовище, у якому учні отримають навички та вміння самостійно здобувати знання, зможуть їх застосовувати у практичній діяльності.

За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua 

Колядинецький НВК

Саївський НВК« повернутися до списку новин