ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Ми України доньки і сини

   Прокидаючись від сну, вранішнє сонечко будить рясні роси, а разом з ними і дітлахів Капустинської школи, щоб зібрати до рідної школи. Там на них чекають вірні друзі, смачні сніданки та обіди й цікаві заходи, підготовлені вихователями.

   Черговий день, що розпочався у таборі «Сонечко», отримав назву  «Патріотичний».  В програму виховної роботи дня були включені  заходи, які були не лише цікавими, а й пізнавальними.

   Патріот – це той, хто любить і шанує свою Батьківщину, край, у якому народився і живе. У червні вся Україна відзначатиме чергову річницю проголошення Конституції  України і тому ця дата не могла залишитися поза увагою. Було проведено літературно-музичну композицію «Основа життя – мій закон основний». Діти відтворили інсценізацію легенди про трьох братів, що стали символами нашої держави. Також переглянули документальний фільм про шляхи виникнення Конституцій у різні історичні часи.

   Окремо ведучі зупинилися на статтях Конституції про виховання та освіту та вкотре пригадали права дітей. Звучали ліричні та патріотичні музичні композиції, поезія, а на закінчення всі присутні заспівали пісню Тіни Кароль «Україна – це ти».

   Після заходу загони підготували власні статті до Конституції табору.       З усіх запропонованих статей були визначені найкращі і найважливіші та направлені директору школи для розгляду  та прийняття до відома.

   Який патріот не любить свою Україну? Щоб переконатися в цьому , для дітей  було проведено гру-шоу «Я люблю Україну». Захоплююча гра двох команд («Синіх» та «Жовтих») продемонструвала знання в різних категоріях та конкурсах:  історія, географія, фольклор, конкурс «Впізнай мене», «Вірю - не вірю», «Хто ближче». У перервах між турами  учасникам пропонувалося вгадати мелодії українських народних пісень. За підсумками гри перемогу здобула команда «Синіх» з рахунком 32:31.

   Продовжуючи тему  патріотизму, правових і демократичних основ, на яких тримається держава, було проведено флешмоб «Я маю право». Діти звернули увагу на свої права, що надані не лише Конституцією, а й Конвенцією ООН про права дітей та проголосили, що вони мають право на щасливе дитинство.

   В кінці дня всім загонам запропоновано підготувати інтерв’ю, репортажі про «Літнє оздоровлення - 2018». « повернутися до списку новин