Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО 2019 РОКУ

   Від учора, 5 лютого 2019 року, розпочалась реєстрація участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у поточному навчальному році та складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. А випускники минулих років - до 25 березня 2019 року.

   Цього року ЗНО складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

   Випускникам 11-х класів буде необхідно скласти шкільні іспити у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

            • українська мова і література (українська мова);

            • математика або історія України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня);

            • один із навчальних предметів, зазначених в переліку предметів ЗНО (за вибором учня).

   Студенти закладів вищої та професійної освіти складатимуть ДПА у формі ЗНО лише з української мови та на вибір математики або історії України.

   Учні, які планують вступати до закладів вищої освіти матимуть можливість пройти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

   Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

   Учасники, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому вони навчаються.

   Абітурієнти (випускники минулих років), які не складають ДПА у формі ЗНО, мають сформувати комплект реєстраційних документів та надіслати його на адресу свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

   В Українському центрі оцінювання якості освіти очікують, що цього року участь у тестуванні візьмуть понад 330 тисяч учасників.

   За матеріалами сайту http://osvita.ua« повернутися до списку новин