Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПРО ТЕ, ЯК У ДОШКІЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛАХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ ВИКОНУЄТЬСЯ ЗАКОНОДАВСТВО «ПРО ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ» ГОВОРИЛИ НА КОЛЕГІЇ ДОН

   Питання стану дошкільної і позашкільної освіти в окремих районах, містах та об’єднаних територіальних громадах, ведення діловодства в органах управління освітою і діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та інші стали предметом обговорення чергової відео колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, що відбулася 30 червня 2020 року під головуванням директора обласного Департаменту освіти і науки Вікторії ГРОБОВОЇ.

   Члени колегії, керівники органів управління освітою та закладів фахової передвищої освіти, директори інтернатних закладів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, як учасники робочого зібрання, обговорили шість питань, передбачених порядком денним. Серед них і питання щодо виконання Закону України «Про дошкільну освіту» в Білопільському та Липоводолинському районах.

   Аналізуючи з’ясоване у ході вивчення даного питання, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти обласного Департаменту Світлана БИРЧЕНКО відзначила виконання законодавчих нормативів дошкільними структурами району в частині охоплення дітей різними формами дошкільної освіти, гуртковою роботою, завантаженості на 100 місцях, фінансування та матеріально-технічного забезпечення, медичного та психологічного супроводу. Разом з тим акцентувала увагу на питаннях низької вартості харчування та недовиконання норм, відсутності методичного супроводу практичних психологів та державних актів на земельні ділянки, які визначені як проблемні в даному напрямку роботи.

   Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації Любов ДМИТРУШКО проговорила шляхи вирішення проблемних питань та подальшу роботу освітньої системи району у напрямку забезпечення якісної і доступної дошкільної освіти, виховання здорової та компетентної особистості, створення позитивного іміджу кожного закладу.

   Результатом розгляду питань порядку денного стало одноголосне  ухвалення відповідних рішень членами колегії.« повернутися до списку новин