Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЗНО-2018 стартувало: 22 травня - тестування з математики

   22 травня в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Першим оцінювався рівень знань тисяч абітурієнтів з математики.

   Допуск їх до пунктів тестування відбувався з 10:15 до 10:50. На вирішення 33 завдань було відведено 3 астрономічні години. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 64.

   Тестування з математики складали 32 із 66 потенційних випускників закладів загальної середньої освіти району. Для 22 з них результат виконання тестових завдань буде зарахований як державна підсумкова атестація.

   Принагідно зазначимо, що через два дні, а саме 24 травня, 66 цьогорічних випускників будуть складати тестування з української мови та літератури, саме воно є обов'язковим. 

   Результати тестування кожного учасника з математики, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації, будуть надіслані Українським центром оцінювання якості освіти в заклади загальної середньої освіти.

   Правильно виконавши всі завдання №1-28, №31-32, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, учасник ЗНО максимально може отримати 52 бали.

   На підставі кількості тестових балів, яку він набрав за виконання зазначених завдань тесту, буде визначена оцінка за 12-бальною шкалою.

   І нагадаємо, яким є розклад ЗНО-2018: 22 травня – математика, 24 травня – українська мова і література, 29 травня – іспанська, німецька і французька мови, 1 червня – англійська мова, 4 червня – біологія, 6 червня – історія України, 8 червня – географія, 11 червня – фізика, 13 червня – хімія.

При підготовці інформації використані матеріали сайту Osvita.ua« повернутися до списку новин