Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЯК БУДУТЬ ЗАРАХОВУВАТИ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ У 2019 РОЦІ

   Про календарні строки та особливості зарахування учнів до перших класів закладів освіти Сумщини говорили учасники щопонеділкової апаратної наради, що відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА.

   Як повідомила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА, у 2019 році зарахування учнів до перших класів Нової української школи відбувається у відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України № 367, яким затверджений Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

   Першочергово до 1 класу зараховуються діти, місце проживання яких відноситься до території обслуговування закладу загальної середньої освіти. Відповідні рішення про закріплення території обслуговування приймаються на сесіях міських, районних, сільських, селищних рад.

   «Для зарахування учня потрібно обов’язково надати документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування відповідного закладу, а також заяву про зарахування, копію свідоцтва про народження дитини, оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о», – повідомила Вікторія ГРОБОВА та наголосила, що заява про зарахування дитини до першого класу та інші документи подаються до відповідного закладу одним із батьків дитини особисто до 31 травня.

   За матеріалами сайту http://sm.gov.ua/index.php/uk/oda« повернутися до списку новин