Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Семінар спеціалістів психологічної служби «Емпатія – необхідна умова розвитку особистості дитини»

   В  умовах реалізації  реформи «Нова українська школа»  серед наскрізних умінь важливим  є формування емоційного інтелекту, складовою якого є емпатія. Саме питання розвитку емпатії  в  дітей та педагогічних працівників спеціалісти психологічної служби закладів освіти Липоводолинського району опрацювали на семінарі, який відбувся  24 жовтня 2019 року на базі райметодкабінету.

   Практичні психологи та соціальні педагоги актуалізувати  свої знання з питання формування та розвитку  емпатії   у дітей дошкільного віку, учнів та педагогічних працівників.  Учасники семінару мали можливість провести самодіагностику емпатійних здібностей, опрацювати  алгоритм роботи  з формування та розвитку емпатії. Робота у групах була спрямована на опрацювання та проведення з колегами   вправ «Впізнай емоцію», «Вдячність», «Скульптор», «Дзеркало», підготовку порад учителям щодо розвитку емпатії у себе та в  учнів.

   Під час рефлексії учасники семінару дали відповідь на запитання «Чому важливо розвивати емпатію  в умовах реформування освіти?».« повернутися до списку новин