Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ПРО НАСТУПНИЙ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН: ГОТУЙ САНИ ВЛІТКУ

   Під час засідання обласного оперативного штабу керівництво області та керівники причетних організацій та установ обговорювали підсумки опалювального сезону 2018-2019 років, стан розрахунків підприємств комунальної теплоенергетики і бюджетних установ за спожиті енергоносії та завдання щодо входження області у наступний опалювальний сезон

   За словами керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, наразі актуальним для Сумської області, як і для всієї країни, є питання економії ресурсів. «Ми знаємо, що найдорожчою послугою для населення залишається плата за теплопостачання. Тому енергозбереження – дуже важливо в опалювальний період і під час підготовки до нього», – прокоментував Дмитро Живицький та повідомив, що на засіданні оперативного штабу було підняте питання щодо реалізації проектів з енергозбереження у Сумській області. Це у першу чергу стусається  закладів бюджетної сфери.

   Не оминув керівник апарату облдержадміністрації і питання розрахунків за енергоносії. «Через те, що теплопостачальні підприємства не розраховуються вчасно за газ та електроенергію, існує постійна загроза відключення певних міст, чи частин міст від теплопостачання, – нагадав посадовець. – Саме таку ситуацію ми спостерігали на початку опалювального періоду минулого року в місті Суми».

   За інформацією директора обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергія ЛУГОВОГО, станом на 9 квітня загальний борг підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» становить майже 377 мільйонів гривень.

   Після обговорення завдань, які постають перед органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування під час підготовки до нового опалювального сезону, Дмитро Живицький наголосив: «Готуй сани влітку, а воза – взимку» та зазначив, що питання підготовки до зими перебуває на постійному контролі в облдержадміністрації.

   За матеріалами сайту http://sm.gov.ua/uk/oda« повернутися до списку новин