Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

На крилах мрій – до здійснення надій!

   «Ми любимо прем’єри, ми любимо казки, тому інсценувати їх будем залюбки», - так вважають вихованці пришкільного табору «Зореліт» Синівської ЗОШ. Майбутні актори заздалегідь підготували костюми та спланували театралізовані виступи.

   День театру  в «Зореліті» 13 червня розпочався традиційною веселою ритмічною зарядкою, смачним сніданком та переглядом презентації  «Сучасні українські актори». Після цього «зорелітовці» завітали до місцевого Будинку культури. Там їх чекала конкурсно-розважальна програма «На крилах мрій – до здійснення надій». Активні й креативні вихованці з великим задоволенням випробовували себе у ролі артистів та майбутніх  акторів. Масу позитивних емоцій у глядачів викликала інсценізація української народної казки «Колобок» та дитячої пісеньки «Ходить гарбуз по городу». Наступним етапом програми став конкурс «Артист – це звучить гордо». Творчі здібності у номінаціях  «Художнє читання»  та «Вокальний спів» презентували найактивніші представники загонів. Кращими  в номінації «Художнє читання» стали Дар’я Ларченко  (загін «Водограй»), Валентин Цебро (загін «Барвінок»), Єлизавета Палаженко (загін «Соняшник») та  Ярослав Іваненко (загін «Веселка»). Перемогу в номінації «Вокальний спів» здобули Дар’я Мельник (загін «Барвінок»), Тетяна Романченко (загін «Соняшник») та Каміла Вандик (загін «Водограй»). Конкурсно-розважальна програма завершилася дискотекою та підведенням підсумків.

   День театру в пришкільному таборі «Зореліт» закінчився   рольовими іграми на свіжому повітрі, приємним спілкуванням та заняттями за інтересами.« повернутися до списку новин