Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВІДЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ

   Третього травня 2018 року в м. Суми  відбулося обласне свято «Майбутнє в наших руках». У легкоатлетичному манежі Сумського державного університету зібралися 464 найкращих учні – переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

   Серед них – семеро юних інтелектуалів Липоводолинського району.  Це переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  Курило Анна,  Тодор Владислав, Фесун Анна, Шапран Назарій, Яковенко Анатолій, учні КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, Субота Владислав, учень Берестівської ЗОШ  І-ІІІ ст..  Гелеверя Каріна, учениця Беївського НВК стала переможцем ІІ ( обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

   Привітали та нагородили дипломами кращих школярів голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко та директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова.

   За вагомий внесок у роботу з обдарованими учнями, високу професійну майстерність у підготовці школярів до Всеукраїнських учнівських олімпіад подяки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації отримали кращі вчителі Сумщини. У числі запрошених Сидоренко Володимир Анатолійович, учитель трудового навчання КЗ  Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, який щороку готує переможців олімпіад. У цьому році троє його вихованців вибороли призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

   Тож вітаємо наших юних переможців та їх наставників! Бажаємо  міцного здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів.« повернутися до списку новин