Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

І ЗНОВУ НОВОВВЕДЕННЯ: У МОН РОЗРОБИЛИ НОВИЙ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДПА

   Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект порядку проведення державної підсумкової атестації. Відповідний документ розміщений на  сайті Міністерства.

   Проект передбачає, що ДПА є обов’язковою для всіх типів закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти. Зокрема для санаторних шкіл та для учнів, які завершують здобуття кожного рівня загальної середньої освіти (4, 9, 11 (12) класи).

   Атестація може проводитися письмово в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

   Для четвертокласників проведення ДПА відбуватиметься винятково для моніторингу якості освіти у школі.

   Документом також визначені інші особливості проведення ДПА, зокрема, звільнення від атестації,  питання подання та розгляду апеляцій, атестація екстернів тощо.

   Громадське обговорення проекту документа триватиме до 7 вересня 2018 року. Зауваження та пропозиції можна надсилати письмово та електронною поштою за адресами: МОН, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135 або baitemirova@mon.gov.ua.

   Завантажити документ можна за цим посиланням.

   За матеріалами Міністерства освіти і науки України: https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-novoyi-redakciyi-ukrayinskogo-pravopisu« повернутися до списку новин