Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Кожна квітка красу свою має!

   Квіти… Квіти… Квіти… Упродовж усього життя вони є постійними нашими супутниками. Багато їх на клумбах, у кімнатах, на вишиваних рушниках, ними розмальовують печі, стіни оселі, посуд. Квіти завжди потрібні людині, щоб милувати погляд весною і влітку, скрашувати похмуру осінь, приносити радість узимку. Вирощування квітів, складання красивих букетів викликає хороший настрій, розвиває в людини естетичні смаки, привчає любити природу.

Є багато квітів запашних,

Кожна квітка красу свою має,

Та гарніші завжди серед них

Ті, що квітнуть у рідному краю.

   Велику барвисту клумбу нагадувала 28 вересня актова зала Синівської ЗОШ, де проходило традиційне свято квітів «Осіння фантазія», організоване лідерами учнівської республіки «ТЕМП».  Вишукані композиції вдумливо готували і молодші школярі, і старшокласники.  Вражало присутніх розмаїття форм і барв, чудовий аромат осінніх квітів, захоплювали полум’яні віршовані рядки, пісні, легенди, прислів’я та приказки, вдало підібрані учнями для захисту композицій. Мовою квітів діти зуміли висловити красу, піднесення, радість, захоплення, а також передати тривоги і жалі нашого сьогодення.

   Журі конкурсу відзначило всіх учасників за активність та креативність.  Найбільше своєю оригінальністю вразили присутніх композиції другокласників  «Гойдають соняшники небо» та «Казкова осінь», учнів 4 класу «Для Попелюшки фея карету вмить приготувала», п’ятикласників «Осінній бал», учнів 6 класу «Кошик побажань воїнам АТО»,  дев’ятикласників «Україно, рідний край – колосися, розквітай» та одинадцятикласників «Любіть Україну…»

   Переглядаючи композиції, діти укотре переконалися, що не можна в світі жити, щоби квітів не любити, адже це не тільки неповторна краса, а ще й символ наших думок  та  почуттів.« повернутися до списку новин