ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НАСТУПНИЙ РІК ДЛЯ ШКОЛЯРІВ СТАНЕ РОКОМ МАТЕМАТИКИ

   Наступний навчальний рік в Україні буде оголошено Роком математики.

   Про це повідомила міністерка освіти і науки Ганна НОВОСАД під час презентації перших результатів міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

   Причина такого рішення є  те, що, за результатами дослідження PISA-2018, школярі мають найгірші результати саме з цього навчального предмета.

   «36% наших 15-річних учнів не досягають навіть базового рівня знання з математики. Тобто вони мають проблеми із завданнями, де потрібно використовувати прості стратегії розв’язування, процентні співвідношення, оперувати дробами й десятковими числами. Результати PISA-2018 показали, що ми маємо системно працювати над розвитком математичної грамотності в українських школярів», - розповіла глава Міносвіти.

   За словами Ганни НОВОСАД, попередньо президент дав погодження і наразі міністерство готує відповідний указ і план необхідних заходів.

   Як відомо, PISA (Program for International Student Assessment) є міжнародним дослідженням, що проводиться з 2000 року в понад ніж 80 країнах. Кожні три роки дослідження вивчає рівень оволодіння читацькою, математичною та природничо-науковою компетенціями у 15-річних підлітків. PISA не перевіряє, чи засвоїли учні зміст освітньої програми, а оцінює, наскільки учні здатні використовувати здобуті знання, уміння та навички в реальному житті.

   За матеріалами сайту МОН: https://mon.gov.ua« повернутися до списку новин