Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

РАЙОННИЙ КОНКУРС ЮНИХ ВОКАЛІСТІВ ВІДСПІВАВ НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ

   Щорічний районний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка», організований у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», що має за мету широку пропаганду серед дітей і учнівської молоді кращих зразків народної та сучасної української пісні, зібрав у стінах районного Будинку для дітей та юнацтва талановитих «зірочок» липоводолинського краю.

   Свої вокальні здібності презентували 37 юних конкурсантів за 2-ма рівнями виконавської майстерності: початковим та основним (згідно з результатами атестації творчих колективів), у молодшій (діти 7 – 10 років), середній (діти 10 – 14 років) та старшій  (учнівська молодь 14 – 18 років)  вікових групах.

   Вітаючи учасників фестивалю, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО відзначила, що із року в рік все більше і більше маленьких талановитих зірочок запалює «Співоча веселка» на небосхилі української пісні.

   Оцінювало виконавську майстерність конкурсантів за володіння голосом,  творчу індивідуальність, яскравість, самобутність, сценічну культура, акторську майстерність журі в складі викладачів дитячої школи мистецтв Світлани ВЕРБИЦЬОЇ та Оксани ГАПИЧ.

   Хтось із учасників порадував глядачів веселими і запальними піснями, а хтось - зачарував ліричними і проникливими композиціями.

   В підсумку, цьогорічними володарками Гран-прі стали Аліна БУРИК з Подільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Юлія ВЕРТІЙ з Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Переможними  (перші місця) журі визначило виступи Вікторії ХЕКАЛО та Марини ВОВК з КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, Вікторії ШЕЙКО з Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дар’ї МЕЛЬНИК з Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Івана ОНИЩЕНКА з Колядинецького НВК, Анни ГРИШКО з Беївського НВК, Катерини ЖОГЛО з Московського НВК та вихованок Будинку для дітей та юнацтва -  Богдани КУРСЬКОЇ і Аліни СІТАК.

   До участі в обласному етапі  пісенного фестивалю «Співуча веселка» журі  рекомендувало Дар’ю МЕЛЬНИК, Аліну БУРИК та Юлію ВЕРТІЙ.

     

     

     

     

     « повернутися до списку новин