Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ПРОБНЕ ЗНО-2020 УЧАСНИКИ ПРОЙДУТЬ ВДОМА

   Через погіршення епідеміологічної ситуації та зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти.

   Відповідне рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року постановою № 480.

   «Ми розуміємо, що пробне ЗНО - це можливість для учнів спробувати свої сили, відчути атмосферу та краще психологічно підготуватись до основної сесії. Але ми змушені гнучко реагувати на динаміку захворюваності. УЦОЯО забезпечить можливість пройти пробне ЗНО не виходячи з дому. Кожен зареєстрований на пробне ЗНО зможе завантажити тестовий зошит і бланк відповідей, надіслати відповіді до сервісу визначення результатів та отримати свій бал», – додала т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ.

   На 15 червня заплановано пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На 17 червня - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

   Учасникам пробного тестування необхідно:

   15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  • Виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.

   17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

  • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.

   Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти радять учасникам під час роботи із тестовим зошитом  дотримуватися часових меж і не відволікатися.

   Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

   За матеріалами сайтів https://mon.gov.ua та https://testportal.gov.ua« повернутися до списку новин