Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Пришкільні табори закінчили свою роботу. Стартував відпочинковий сезон у «Барсі».

   Літні канікули для дітей є найулюбленішими у навчальному році. Кожна дитина чекає літа з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити.

   Пришкільний табір - одне із місць, де змістовно провели час, побували на різноманітних екскурсіях, взяли участь у цікавих конкурсах, покращили свої знання з іноземної мови тощо понад 700 школярів Липоводолинщини.

   28 пришкільних таборів, що впродовж останніх трьох тижнів працювали на базі закладів загальної середньої освіти району, 15 червня завершили свою роботу.

   Щоденне перебування дітей було насичена цікавими заходами, розважально-конкурсними, спортивними та рухливими іграми, прогулянками та екскурсіями, що сприяли вихованню товариськості, дружби, любові до ближнього, моральних якостей людини на засадах національного патріотизму.

   Однак літо триває і на школярів чекає ще безліч цікавих відкриттів та досягнень. Приміром, у спортивному таборі «Барса», що розпочав свою роботу 18 червня 2018 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи, понад пів сотні юних спортсменів підвищуватимуть свою майстерність з улюблених видів спорту. А ще 48 дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в кінці червня та перші дні липня вирушать на оздоровлення до позаміських закладів Сумської області.« повернутися до списку новин