Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВІКТОРІЯ ГРОБОВА: ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ТА ВЗАЄМОПІДТРИМКА В СИСТЕМІ «ПЕДАГОГИ – ДІТИ – БАТЬКИ» – ОСЬ ТА ЧАРІВНА ФОРМУЛА, ЩО Є ОСНОВОЮ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

   На часі – підготовка освітньої галузі до нового навчального року. Аспекти готовності закладів освіти області до якісного надання освітніх послуг обговорюють під час кущових нарад, що проводяться Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

   Про важливість ефективної взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу та вагомість співпраці освітян з органами влади говорила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА під час наради на базі Комунального закладу Сумської обласної ради «Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка».

   «Я впевнена, що в наших освітян безліч креативних ідей, які повинні сміливо втілюватися в життя завдяки активній співпраці на місцевому рівні», – зазначила Вікторія ГРОБОВА. 
   Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації також інформувала про складові готовності закладу освіти до навчального року, наголосивши на тому, що кожен учасник освітнього процесу повинен у будь-якому куточку закладу, під час будь-якої навчальної ситуації почуватися комфортно.
   Працівники Департаменту освіти і науки проаналізували актуальні питання та окреслили пріоритети в подальшій діяльності.
   Зокрема, обговорено дотримання вимог чинного законодавства  при зарахуванні учнів 1-х класів, наповнюваність класів, поділ на групи при вивченні окремих предметів, використання годин варіативної складової. Окрему увагу приділено питанню отримання підручників. За словами начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Світлани БИРЧЕНКО, уже в червні будуть надходити підручники для 2, 5 та 6 класів і термін на їх вивезення з обласної бази – 15 календарних днів. 

За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua« повернутися до списку новин