Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Семінар-практикум учителів трудового навчання

   20 квітня на базі КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів трудового навчання з теми «Формування технологічної компетентності на уроках трудового навчання за оновленою програмою 2017 року».

   Мета заходу – поглибити знання педагогів району щодо розвитку технологічної компетентності учнів на уроках трудового навчання.  

   У ході роботи семінару-практикуму відвідано урок у 5-В класі, проведений Король В.Г. У практичній частині  педагогам було запропоновано майстер-клас з виготовлення пташки із ниток. Отримавши чітку інструкційну картку, учасники семінару із задоволенням виконували роботу.

   Велике зацікавлення у присутніх викликав майстер-клас із техніки декупаж, який провів учитель Сидоренко В.А.  Присутні працювали над створенням сувенірів-магнітів та оздоблювали їх у  техніці декупаж.

   Завершився семінар підведенням підсумків плідної роботи вчителів трудового навчання. Педагоги поповнили не лише свій теоретичний рівень, а й набули нових практичних навичок у роботі з дітьми.

 « повернутися до списку новин