ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ОСВІТЯНИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ПОБУВАЛИ НА ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

   «Позашкільна освіта Сумщини у вимірі сучасних соціально-освітніх перспектив» - під такою назвою в стінах обласного Департаменту освіти і науки відбувся форум позашкільників, куди з’їхалися представники 55 закладів області, що опікуються якісним дозвіллям молоді.

   Подібний формат зустрічі позашкільників, що вперше в регіоні запрацював десять років тому, а цього річ був п’ятим за ліком, зібрав представників галузі задля обговорення найактуальніших питань, проблем, потреб та оптимальних способів їх вирішення.

   Модерувала захід директор комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса ТИХЕНКО.

   До участі в роботі форуму, крім дорослих представників освітньої галузі, було залучено тих, для кого позашкілля щодня працює, удосконалюється, модифікується, – дітей.

   В числі учасників заходу були методист районного методичного кабінету Жанна АВРАМЕНКО та директор районного Будинку для дітей та юнацтва Світлана БУЛГАКОВА.

   Звертаючись до представницького загалу, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА та начальник управління Державної служби якості освіти в Сумській області Алла РЯБУХА відзначили пріоритетність освіти, вагомість спільної взаємодії та подальшої роботи в рамках трикутника «школа – батьки – позашкілля».

   Форум працював за різнотипними напрямками функціонування зазначеної галузі, які окреслювали спікери заходу. Співпраця учасників відбулась у формі «відкритого мікрофону», де кожен висловлював свою позицію щодо обговорюваних питань та погляд на ту чи іншу проблему.

   За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/« повернутися до списку новин