Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Навчально-польові збори

   На виконання спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА та Липоводолинського районного військового комісаріату від 26.04.2018 № 43 «Про проведення 3-денних навчально-польових зборів з випускниками закладів освіти району, які завершили вивчення предмету «Захист Вітчизни», з метою формування національної свідомості, патріотичних почуттів, готовності захищати народ України, свою Батьківщину, виховання духовно та фізично розвиненого молодого покоління протягом 3, 4, 5 травня 2018 року у закладах загальної середньої освіти району були проведені триденні навчально-польові збори, в яких взяло участь 34 учні.

   Учнів 11 класу чекали три  радісно-тривожних дні, дні підведення підсумків вивчення предмету «Захист Вітчизни».

   Протягом триденних навчально-польових зборів юнаки та дівчата відпрацьовували: дії солдата в наступі в складі механізованого відділення, дії солдата в обороні, дії під час застосування зброї масового ураження, подолання мінно-вибухових загороджень, підготовку до подолання та подолання ділянки місцевості забрудненої радіоактивними речовинами, закріпили знання з будови АКМ та правил виконання вправи початкових стрільб з АКМ.

   Другий день навчально-польових зборів, став найцікавішим для  випускників. Учні здійснили поїздку  на військове стрільбище військової частини А1476 с. Стецьківка Сумського району, де мали змогу стріляти з автомата Калашникова. Супровід дітей здійснювали представники Липоводолинського районного військового комісаріату, відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА та вчителі, які викладають предмет «Захист Вітчизни».

   На військовому стрільбищі військової частини школярі відстріляли вправу початкової стрільби з АК-74.

   Проведення навчально-польових зборів для учнівської молоді показало, що такі заходи потрібні. Адже вони мають оздоровчий, військово-практичний, патріотичний і командно-злагоджувальний аспекти, що є дійсно актуальним у вихованні нинішніх школярів.« повернутися до списку новин