Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Готуємося до впровадження ключової реформи Міністерства освіти і науки України - Нової української школи

   На цьому наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Дмитрушко Л.М. під час наради з керівниками освітніх установ району, що відбулася 20 квітня 2018 року.

   Особливі акценти у ході наради були звернуті на підготовку загальноосвітніх шкіл до роботи в умовах Нової української школи, облаштування освітнього середовища для першокласників, які вже 1 вересня поточного року прийдуть до школи, творчому підході педагогічних колективів до організації освітнього процесу, залученні батьківської громадськості до створення достойних умов здобуття освіти маленькими українцями.

   Настав час змін. Мета Нової української школи – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. А це залежить від креативності всього педагогічного колективу та самовіддачі в роботі, - зауважила начальник відділу.

   Останні тенденції створення у закладах освіти сучасного освітнього середовища, відповідно до концепції Нової української школи, довела до відома присутніх Ноздра В.Д., методист райметодкабінету.

   Широкий спектр питань функціонування закладів освіти, зокрема щодо результатів проведення атестації педагогічних працівників, організованого закінчення поточного навчального року та проведення державної підсумкової атестації здобувачів початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти, стану роботи з профілактики суїцидальної поведінки серед учнів, реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» висвітлили працівники відділу та районного методичного кабінету.

   Плідний конструктивний обмін інформацією, що відбувся в ході проведення наради, сприятиме підвищенню ефективності освітнього процесу.« повернутися до списку новин