Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

У ЛИПОВОДОЛИНСЬКИХ ШКОЛАХ ВІДЛУНАЛИ АКОРДИ ОСТАННЬОГО ШКІЛЬНОГО ВАЛЬСУ

   Напередодні свята молоді відбулось хвилююче прощання зі школою – випускний бал для учнів 11-их класів шкіл Липоводолинського району.

   Для 45 цьогорічних випускників Беївського, Колядинецького, Московського та Саївського  НВК, КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, Берестівської,  Семенівської та Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (саме у цих закладах у 2018-2019 навчальному році були одинадцяті класи) залишилась позаду безтурботна та весела шкільна пора.

   Юні, талановиті, розумні, натхненні юнаки та дівчата, отримавши свідоцтва про повну загальну середню освіту, зробили крок у доросле, самостійне  життя.

   Приємно відзначити, що двоє одинадцятикласників - Яна ЗАЦАРИННА з Беївського НВК та Олександр ТКАЧЕНКО з КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, завершили навчання в школах з золотими відзнаками.

   З такою вагомою подією, отриманням документа, що дає  путівку в доросле життя, учорашніх випускників вітали директори, вчителі, батьки, офіційні особи, бажаючи щасливої та світлої дороги,  наполегливості в досягненні поставленої мети.

   А вже традиційний шкільний вальс, у якому закружляли 24 юнаки та 21 юнка, назавжди залишив найсвітліший та найяскравіший спогад про їх шкільні роки.« повернутися до списку новин