Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Делегація Липоводолинського району взяла участь у нараді

   Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації на 2019 рік 13 червня 2019 року на базі Комунального закладу Сумської обласної ради «Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка» відбулася нарада з питання підготовки перших класів до роботи в умовах Нової української школи для представників м. Лебедина, Липоводолинського та Лебединського районів.

   Від Липоводолинського району взяла участь делегація в складі: завідувача РМК ВОМС, головного бухгалтера ВОМС, методиста РМК, директора Липоводолинського ІРЦ, директорів закладів загальної середньої освіти та вчителів початкових класів, які з 01.09.2019 будуть викладати в 1-х класах.

   Про пріоритети у підготовці до нового 2019/2020 навчального року говорила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА, наголосивши на важливості ефективної взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу та вагомості співпраці освітян з органами влади.

   Під час наради працівники Департаменту освіти і науки проаналізували актуальні питання та окреслили пріоритети в подальшій діяльності. Зокрема, обговорено дотримання вимог чинного законодавства  при зарахуванні учнів 1-х класів, наповнюваність класів, поділ на групи при вивченні окремих предметів, використання годин варіативної складової, розподіл та використання коштів освітньої субвенції з державного бюджету, створення та функціонування інклюзивних класів, забезпечення закладів освіти високошвидкісним Інтернетом. Окрему увагу приділено питанню отримання підручників.« повернутися до списку новин