Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВІДБУЛОСЯ ЗНО ОСНОВНОЇ СЕСІЇ З ІСПАНСЬКОЇ, НІМЕЦЬКОЇ, ФРАНЦУЗЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ

   У перші два дні третього тижня проходження зовнішнього незалежного оцінювання Український центр оцінювання якості освіти провів тестування з іноземних мов. Зокрема, 6 липня абітурієнти мали можливість скласти тест з іспанської, німецької, французької мов, 7 липня – з англійської мови.

   За інформацією Міністерства освіти і науки України, опублікованою на офіційному сайті, тестування з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб (81,2% від загальної кількості зареєстрованих), з англійської мови – 105 157 осіб (89,37% відповідно).

   Через виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань до пунктів тестування не допустили загалом 14 учасників.

   На Сумщині пройти тестування з англійської мови з’явилися 87,67% учасників, з іспанської, німецької та французької мов – 38 з 53 зареєстрованих учасників.

   Випускників закладів освіти Липоводолинського району серед них не було, оскільки  жоден з п’яти не обрав тестування з іноземної мови для зовнішнього незалежного оцінювання.

   Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО з іноземних мов буде визначено до 24 липня. На сторінках учасників вони з’являться до 25 липня.

   Ті, хто не змогли взяти участь в основній сесії, можуть зареєструватися на додаткову сесію.

   Наступне ЗНО - з історії України - відбудеться завтра, 9 липня. Основна сесія завершиться 17 липня.

   За матеріалами сайтів  https://mon.gov.ua, https://testportal.gov.ua.« повернутися до списку новин