ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Святий Миколай іде – Різдво веде

   Свято Миколая – це  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих.

   Здалеку можна почути срібні дзвіночки: то Святий Миколай поспішає на зустріч до дітей. Цього дня всі повинні бути щасливими, а найбільше щастя – творити добро.

   Це свято сьогодні не оминуло й Семенівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні зустрічали його віршами, линули пісні про Миколая. Школярі представили сценку «Миколай іде –Різдво веде». Дійство не обійшлося без винуватця цього свята Миколая та його помічників-янголів.

   Зі святом щиро привітала учнів заступник директора школи Світлана Олексіївна Кулинич. На виховному заході були присутні гості: голова СВК АФ «Семенівська» Василь Іванович В’юн, голова профкому СВК АФ «Семенівська» Ніна Олексіївна Вакуленко, представник від батьків Олена Миколаївна В’юн. Вони привітали дітей, побажали усіляких гараздів і подарували солодощі.

   Школярі отримали задоволення від переглянутого дійства і солодких подарунків. А ще цього дня в гості до молодших школярів завітав отець Іоан, подарував солодощі, побажав здоров’я, щастя, радості, успіхів школярам.« повернутися до списку новин