ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Завданням Служби якості освіти є допомога школам

   Допомога школам у розбудові системи забезпечення якості освіти є пріоритетним завданням Державної служби якості та її територіальних органів. Про це сказав голова Служби Руслан Гурак під час семінару «Розбудова системи забезпечення якості освіти в Україні: виклики та перспективи».

   За його словами, синергія між всіма управліннями Державної служби якості освіти в областях дозволить забезпечити максимальну підтримку закладам освіти, директорам шкіл та засновникам.
   «Об’єднавши свої сили, впевнений – ми розбудуємо ефективну систему забезпечення якості освіти», - наголосив голова Служби.
   У свою чергу, міністр освіти Лілія Гриневич, яка брала участь у заході, підкреслила, що сформувати довіру суспільства до закладів освіти, органів управління освітою та підвищити рівень навчання у школі можливо і для цього необхідно впроваджувати систему забезпечення якості освіти.
   Як відомо, в Україні запускається новий підхід до оцінювання якості освітньої діяльності у школах.
   Аудит покликаний допомогти школам стати більш якісними і в подальшому сформувати та підтримувати  культуру якості освіти, що базується на прозорості, інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу.
   Подібні системи оцінки якості освіти успішно працюють у більшості європейських країн.

За матеріалами сайту http://osvita.ua« повернутися до списку новин