Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Нарада керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів

   Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 25 січня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів.

   Методист районного методкабінету Наталія Смітія проаналізувала стан розвитку дошкільної освіти району у 2018 році, зокрема, мережу закладів дошкільної освіти, охоплення дітей дошкільною освітою, створення додаткових місць, забезпеченість педагогічними кадрами та стан організації харчування. Було обговорено перспективи вирішення проблемних питань.

   Методист по кадрах Жанна Авраменко детально проаналізувала план підвищення кваліфікаційного рівня педагогів та обговорили з присутніми зміни щодо формування особових справ працівників закладів дошкільної освіти.

   На нараді також слухалися питання про проведення районного етапу обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу та підготовку матеріалів на участь в обласному фестивалі-огляді фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля».« повернутися до списку новин