ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Осінні канікули в Яснопільщанському НВК

   З величезними  сподіваннями на цікавий відпочинок чекали учні Яснопільщанського НВК осінні канікули. Вчителі організували і провели різноманітні заходи.    

   Перший день канікул для дітей був найбільш радісним. Адже цього дня 18 учнів закладу здійснили екскурсійну поїздку до м. Полтава.  Відвідали музей Полтавської битви та переглянули унікальні експонати кінця XVII століття та періоду Північної війни: портрети українських гетьманів, гравюри, медалі, колекції холодної та вогнепальної зброї європейського та східного зразків, особисті речі Петра І. У найбільшій залі музею  побачили величну діораму із зображенням останніх хвилин Полтавської битви.    

   Музей Авіації залишив незабутні враження у дітей. Екскурсовод познайомив учнів з історією створення літаків та військової авіації, з льотчиками-героями, які обороняли країну під час Великої Вітчизняної війни, брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, космонавтами-земляками.

   Також діти побували на військовому аеродромі. Кожен з них мав можливість сісти за кермо літака і уявити себе льотчиком.   

   Не менш цікавою була екскурсія по місту. Діти побували на  Івановій горі. Це історичний центр Полтави, найкращий видовий майданчик міста. На горі є садиба Котляревського, біля якої стоїть  пам’ятник Полтавській галушці.

   Відвідали два розважальні центри, де кожен відпочивав на свій лад: каталися на ковзанах і роликах, грали на ігрових автоматах, розважалися на батутах.

   Незважаючи на канікули,  життя в закладі продовжувало вирувати, адже протягом канікул у НВК для учнів було заплановано і проведено різноманітні заходи: «Весела математика», «Як жити не хворіти»; змагання з настільного тенісу; конкурси: «Любителів англійської мови», «Знавців загадок», «На краще декламування віршів про осінь» та екскурсії до осіннього лісу.

   Осінні канікули видалися цікавими, пізнавальними та залишили яскраві спогади у дітей.« повернутися до списку новин