Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

День іменинника

   Кожен день дитячий оздоровчий табір «Країна мрій» Московського НВК наповнений конкурсами, екскурсіями, спортивними  естафетами, різними іграми.   Не менш цікавим пройшов і  одинадцятий день табірної зміни, який запросив до себе на свято «Іменини у Дарини». Привітання іменинники отримували  в кафе «Гарний настрій». Меню було досить незвичайне, адже воно насичувало і мозок, і шлунок. На сцену, мов сонячні  промінчики, вибігали вихованці. З великим задоволенням діти  взяли  участь у конкурсі привітання до дня народження. Програма конкурсу містила творчі, креативні, інтелектуальні завдання. Школярі розкрили свої  приховані таланти та здібності, а юні танцюристи «Глорії» своїми запальними танцями та нестримним потоком енергії закликали всіх вихованців табору рухатися, веселитися, насолоджуватися життям.

   Цього дня учні побували в чудовій країні «Солодощінія». Щоб потрапити  до неї, потрібно було отримати «проїзний» квиток, відповівши на запитання Карамельки. А далі на дітей чекали конкурси «Солодка риболовля», «Солодкі пазли», «Солодуня» та інші. Під час змагань учні отримували цікаві, заохочувальні  призи.

   Продовженням конкурсно-розважальної програми стала святкова дискотека.

   І, як завжди, в обідню пору запросили вихованців  доброзичливі кухарі, що  вміло готують  смачні, висококалорійні  обіди, які зміцнюють фізичну силу, підтримують бадьорість духу та спонукають школярів висловлювати щиру вдячність.

      « повернутися до списку новин