Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

З днем конституції україни

   Шановні здобувачі освіти, педагогічні працівники,

батьківська громадськість, відвідувачі сайту!

   Вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України!

   Основний Закон нашої держави самим фактом свого прийняття дав початок новому етапу в історії України, ознаменував фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбував волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

   У кожному пункті цього документу – сьогоднішнє та завтрашнє українців. 
   Саме тут визначені основні пріоритети та найвищі цінності людини. Передовсім – це право на життя, честь, свободу, безпеку та гідність.  І головне – перед цим Законом рівні мають бути усі. 

  Світовий досвід свідчить, що демократичне суспільство неможливо розвивати без дотримання конституційних прав, які визначають рівень розвитку держави та формують вектор її подальшого руху.

   Тож,  бажаю кожному із нас усвідомлювати свої права і свободи, та водночас пам'ятати: саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися. Розуміння нашої з вами відповідальності та взятих на себе обов'язків, першою чергою, перед самими собою, творить новий день, формує світ, у якому ми живемо.

   Міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності!

З повагою,

начальник відділу освіти, молоді

та спорту Липоводолинської

районної державної адміністрації                                                             Дмитрушко Л.М.« повернутися до списку новин