ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

У закладах освіти Липоводолинщини триває підготовка до нового навчального року

   Поки школярі набираються сил та вражень перед початком нового навчального року, в закладах загальної середньої освіти району активно готуються до нової зустрічі з дітьми.

   З метою моніторингу цільового використання коштів державного та місцевого бюджетів, передбачених на проведення ремонтних робіт, закупівлю комп’ютерного обладнання, підготовки до початку 2019/2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період  п'ятого серпня начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО здійснила робочий візит в Капустинську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Беївський, Колядинецький, Московський та Саївський НВК.

   Наразі в даних закладах завершуються поточні ремонти, придбання та встановлення обладнання, підготовка навчальних кабінетів до початку занять.

   Любов Миколаївна оглянула стан приміщень, поспілкувалася з керівниками закладів з питань підготовки до нового навчального року.

   Зокрема, в Колядинецкому НВК за кошти соціально-економічного розвитку були придбані 4 мультимедійні комплекси для кабінетів української мови та літератури, історії України, класних кімнат 1-х класів 2019-2020, 2020-2021 навчальних років та 3 комп’ютери для медіатеки. Тривають ремонтні роботи в новоствореній ресурсній кімнаті.

   У Капустинській ЗОШ І-ІІІ ст. проведена заміна системи опалення 1 поверху за кошти місцевої агрофірми в розмірі 270 тис. грн., розпочалися роботи по перекриттю доступу на другий поверх школи.

    В Московському НВК завершилася робота по облаштуванню шкільної їдальні в приміщенні закладу.

   Всі заплановані ремонтні роботи виконані в Беївському та Саївському НВК, у яких створені належні умови для проведення якісного освітнього процесу вже сьогодні.

 

 

 

 « повернутися до списку новин