Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ПРОБНЕ ЗНО ВІДТЕРМІНОВУЄТЬСЯ

   Через продовження всеукраїнського карантину проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання знову відтерміновується.

   Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти на своєму сайті.

   Як зазначається, нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

   «Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть  у звичному форматі пройти пробне ЗНО: попрацювати з тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2020 року,  попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час, отримати відповіді на такі запитання: що я знаю з певного предмета, який у мене рівень підготовки, скільки тестових балів я можу набрати під час ЗНО, що мені потрібно ще повторити?»,- йдеться у повідомленні.

   Також в УЦОЯО пропонують випускникам можливість дистанційно поспостерігати за процедурою проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання і виконати тестові завдання з обраного предмета.

   Найближчим часом усі матеріали буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання.

   За матеріалами УЦОЯО.« повернутися до списку новин