Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Питання організації роботи у сфері державних закупівель розглянуто на апаратній нараді при голові Липоводолинської районної державної адміністрації

   «Відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації вживаються заходи щодо здійснення публічних закупівель з максимальним використанням електронної системи Prozorro та дотримання якісних та вартісних показників предмета закупівлі, передбачених законодавством», - на цьому наголосила куратор освітньої галузі Любов ДМИТРУШКО, інформуючи про організацію роботи у сфері державних закупівель, у ході апаратної наради 6 травня 2019 року.

  На єдиному веб-порталі державних закупівель «ProZorro» відділ працює з 18 травня 2016 року. За цей період здійснено понад 300 закупівель.

   За поточний рік проведено 34 закупівлі: відкриті торги – 1; переговорна процедура – 3; допорогові закупівлі – 11; звіт про укладений договір – 19. Загальний обсяг фінансового ресурсу на закупівлю товарів, робіт та послуг за весь період ( з 2016 по 2019 роки) склав понад – 51 410,3 тис. гривень.

   За 2019 рік ця сума становить 7 081,4 тис. гривень. З них: через відкриті торги – 2 475,4 тис. гривень; через переговорну процедуру – 2 832,6 тис. гривень; через допорогові закупівлі – 1 315,3 тис. гривень; звіт про укладений договір – 458,1 тис. гривень.

   Серед основних товарів робіт та послуг, що придбані для освітньої галузі району через електронну систему «ProZorro»: енергоносії, продукти харчування, господарські та канцелярські товари, паливо-мастильні матеріали, шкільні меблі тощо.

   «При здійсненні процедури закупівель через електронну систему, у кожному конкретному випадку зважуються всі «за» і «проти», щоб, з одного боку, забезпечити принципи відкритості й прозорості в закупівлях, а з іншого – гарантувати стабільне функціонування освітніх установ району», - зазначила в підсумку доповідач.« повернутися до списку новин