Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

КОЛЕГІАЛЬНІ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО ПО РЯДУ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ РЕГІОНУ

   Актуальні питання стану розвитку освітньої галузі області розглянуто на другому в цьому році засіданні колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, що відбулося  днями на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

   Учасником робочого зібрання була начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.

   Впродовж півторагодинної плідної роботи освітяни обговорили нагальні питання щодо стану організації діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, роботи органів управління освітою, закладів освіти із цивільного захисту, модернізації матеріально-технічної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також питання роботи зі зверненнями громадян, виконання Закону України «Про дошкільну освіту», діяльності закладів освіти (у тому числі нашого району) з реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці», що виносилися у порядку контролю.

   Підсумовуючи розгляд основних питань порядку денного, директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА наголосила на пріоритетах в діяльності керівників освітніх установ усіх рівнів, що стосуються організації навчання дітей з особливими освітніми потребами, створення умов для збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу.

   Колегіально прийнято рішення про залишення на контролі пунктів рішення колегії від 26 червня 2018 року (протокол № 2/4) щодо розгляду в установах, закладах освіти стану роботи зі зверненнями громадян на засіданнях колегій, нарадах при керівниках та висвітлення статистичних звітів, інформаційно-аналітичних матеріалів із зазначеного питання на офіційних сайтах, у засобах масової інформації. Усі інші питання знято з контролю.« повернутися до списку новин