Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ДВА СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ПОДІЙ ЩОДО ТРИВАЛОСТІ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ПРОВЕДЕННЯ ЗНО ТА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

   У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це у четвер,  26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

   Перший сценарій: карантин завершується до 1 тижня червня

  • Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли у знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати вдома.
  • Випускники 11-х класів також вчаться до кінця червня - коригують пробіли в програмі, готуються до ЗНО.
  •  ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня.
  • Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.

   Другий сценарій: карантин продовжується до початку серпня

  • Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчання наприкінці травня та отримують відповідні документи. У 2020-2021 навчальному році перший місяць навчання буде коригуючим. Вчителі повинні будуть здійснити зріз знань, ідентифікувати теми, за якими є пробіли, та компенсувати їх упродовж першого місяця навчання. Сам навчальний рік 2020-2021 триватиме до кінця червня.
  • ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня.
  • Вступна кампанія завершиться до середини жовтня, а навчання перших курсів розпочнеться на початку листопада. Навчання решти курсів розпочнеться з 1 вересня.

   Через епідеміологічну ситуацію буде скасовано державну підсумкову атестацію у 4 та 9 класах.

   Також 15 квітня буде оприлюднено онлайн-пробне ЗНО з усіма необхідними поясненнями. Учасники матимуть змогу зможуть потренуватися, отримавши онлайн-тестовий зошит. Однак напередодні тестування усім, хто зареєструвався і заплатив за послугу, буде надано можливість скласти пробне тестування очно. Дата проведення пробного ЗНО залежить від терміну карантину.

   За матеріалами сайту https://mon.gov.ua

 « повернутися до списку новин