Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ТВОРИТИ МОЛОДИМ»

   Під такою назвою в обласному центрі відбулося днями свято, що зібрало представників влади, освітян, батьків та безпосередніх його винуватців – дітей (адже проходило в рамках масштабних обласних заходів, приурочених Міжнародному дню захисту дітей) з різник куточків Сумщини. 

   Понад 460 представників дитячих учнівських колективів  стали його учасниками. В їх числі і учнівський актив Колядинецького НВК.

   За традицією учасників святкового дійства вітали посадовці обласної ради Володимир ТОКАР та обласної адміністрації Іван БОРШОШ, куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА.

   Звертаючись до них, говорили про підтримку зі сторони обласної влади всіх заходів щодо покращення умов надання різноманітних послуг малечі, про важливість вибору майбутньої професії, як одного із найвідповідальніших і найскладніших кроків у житті молодої людини,  про цінність заходів такого формату, що допомагають молоді пізнати себе та в майбутньому досягти успіху.

   Кожний, хто побував на святі, міг насолодитися   феєрверками творчості представників позашкілля Сумщини, неперевершеними вокальними та хореографічними номерами, поярмаркувати разом із професійною освітою області, стати учасником майстер-класів, відкрити для себе професії майбутнього (екофермера, спеціаліста здорового харчування, дизайнера виробів з металу, дитячого кондитера, стиліста-іміджмейкера, хенд мейд стайлера, комбі білдера та інші), відвідати «місто професій» зі стилізованими будиночками, де живуть професії, обрати найпривабливішу з них.

   До речі, за підсумками дитячого голосування першість у професії - «Спеціаліст здорового харчування».

   За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua/

 

 

 

 « повернутися до списку новин