ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Овочі та фрукти – корисні продукти

Овочі – справжня комора вітамінів

    #HealthySchools_UA.  До такого висновку дійшли учні початкових класів Панасівської ЗОШ  І-ІІ ступенів, коли 24 жовтня проводили в рамках соціальної  Програми  "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів"  годину спілкування на тему «Наші друзі - овочі».

   Діти готували коротеньке повідомлення про  певний овоч, зазначаючи, з якої країни він до нас потрапив, чим корисний, яких вітамінів має найбільше, які страви з нього готують, як використовується у народній медицині, а вчителі підготували для своїх вихованців цікаві загадки про овочі та фрукти.

   Після старту Програми наші учні стали менше вживати чіпси, сухарики. Тепер вони приносять із дому яблука і разом хрумкотять ними на перервах. Учні 5,7 класів активно долучилися до створення слоганів, присвячених яблуку: «З’їси яблуко смачненьке – будеш здоровенький» (Грибіник В.), «Яблучка їси – міцніють кісточки» (Грибіник М.), «Якби яблука всі їли, то ніколи б не хворіли» (Стешенко С.), та багато інших цікавих рядочків.

   Попереду в нас ще багато різноманітних активностей, які щоразу доводитимуть дітям перевагу здорового способу життя.« повернутися до списку новин