Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

Освітній галузі Липоводолинщини є ким пишатися

   Дев’ятнадцятого квітня 2019 року делегація освітян Липоводолинщини за участю: начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА Любові ДМИТРУШКО, методиста РМК Ольги ХИЖНЯК, вчителів  та учнів КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. та Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь в  обласному святі  нагородження учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.  Урочистості проходили   в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

   Цьогоріч грамотами відзначено вісім учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та   вчитель  трудового навчання КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів Володимир СИДОРЕНКО.

   З вітальним словом до всіх учасників заходу звернувся  заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, який відзначив, що окрасою, гордістю та найбільшим скарбом регіону є талановита учнівська молодь.  

   Куратор освітньої галузі області Вікторія ГРОБОВА висловила слова вдячності всім: учням – учасникам обласного свята за високі досягнення, педагогам – за професійність, батькам – за небайдужість і підтримку та  зазначила: «Наша мета, як освітян, – дати учням максимум можливостей, щоб проявити всі свої здібності та успішно реалізувати себе в житті».

   Приємною несподіванкою для талановитих розумників стало проведення флешмобу-інтерв’ю, який транслювався у прямому ефірі. Музичні вітання учасникам конкурсу дарували дитячі творчі колективи закладів освіти Сумської області.

 

   

 

 

 « повернутися до списку новин