Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ДЛЯ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКІВ РАЙОНУ РОЗПОЧАЛАСЯ ВІДПОВІДАЛЬНА ПОРА - ДПА

   Традиційно, наприкінці навчального року, учнів 4-х, 9-х та 11-х класів чекає державна підсумкова атестація.

   Для четвертокласників вона уже закінчилася. Одинадцятикласники складають її у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

   3 червня до складання державної підсумкової атестації приступили 124 школярі Липоводолинського району, що здобувають базову середню освіту у 2018/2019 навчальному році. Для них передбачено три іспити, останній з яких відбудеться 11 червня.

   Цьогоріч дев’ятикласники мають обов’язкову ДПА з української мови і математики. Атестацію проводитимуть у письмовій формі за завданнями, які укладають вчителі та затверджує керівник закладу освіти, він же призначає і дати проведення ДПА. Третій предмет вибирає педагогічна рада на основі побажань учнів. Це може бути українська чи зарубіжна література, всесвітня історія, історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія, інформатика, правознавство (практичний курс).

   Першими державну підсумкову атестацію з української мови склали учні Московського НВК та Калінінської ЗОШ І-ІІ ступенів. Наступного дня, а також 6 та 7 червня переважна більшість дев’ятикласників виконуватимуть завдання з обов’язкових предметів, а 10 та 11 червня  - з обираних. Принагідно зазначимо, що найобиранішими цього року є історія України, біологія та англійська мова, які складатимуть випускники 9-х класів одинадцяти закладів загальної середньої освіти району.

   Бажаємо усім дев’ятикласникам вдало скласти державну підсумкову атестацію. Адже її результат є показником якості знань, які учні здобули протягом навчання у школі.« повернутися до списку новин