Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

День партизанської слави

   22 вересня 2018 року виповнюється 77 років з дня початку партизанського руху в нашій області, який розпочався на території Путивльського району.

   З нагоди цього свята у Капустинській школі був проведений захід  «Незгасна слава народного подвигу». На фоні пісні про партизанів звучать слова ведучих про героїчний подвиг нашого народу. Оспіваний і звеличений,  він записаний золотим рядком на скрижалях світової історії. Адже партизани і підпільники  Сумщини  першими в Радянському Союзі почали успішні бойові дії на території, окупованій фашистськими загарбниками. Партизанські загони, а пізніше – партизанські з’єднання здійснили героїчні рейди тилами противника і безприкладний рейд від Путивля до Карпат під командуванням двічі Героя Радянського Союзу Сидора Ковпака.

   На заході звучали вірші про всіх тих, хто кував перемогу і загинув, хто пройшов  сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста і села.

   Пам’ять про полеглих на фронтах Великої Вітчизняної війни, що залишилися навіки молодими, і тих, що не дожили до сьогоднішнього дня, вшанували хвилиною мовчання. 

 « повернутися до списку новин