Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «ДЖУРА» ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ПО-НОВОМУ

   Днями Кабінет Міністрів України затвердив нове положення про військово-патріотичну гру «Джура», що значно збільшує кількість напрямів роботи з дітьми та розширює можливості для їхньої участі.

   Відтепер гра проводитиметься за новими програмами, зокрема «Джура-Оборонець», «Джура-Десантник», «Джура-Прикордонник», «Джура-Гвардієць» та «Джура-Поліцейський».

   Документ також визначає, що брати участь у грі можуть школярі та вихованці закладів позашкільної освіти, члени громадських об'єднань, учасники молодіжних центрів тощо.

   Під час гри з учасниками проводять туристсько-краєзнавчі експедиції та походи, організовують зустрічі з видатними особистостями, наприклад, з членами національно-визвольних змагань, влаштовують перегляди та обговорення тематичних фільмів тощо.

   За словами міністра освіти Лілії ГРИНЕВИЧ, виховання дітей та молоді на принципах, які сповідують здоровий спосіб життя, любов до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни.

   «Тому управлінці усіх рівнів мають сприяти проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і важливо, що це також передбачено постановою», - зазначила міністр.

   Вона також підкреслила, що у проекті бюджету на 2019 рік передбачено збільшення державного фінансування для проведення цієї гри.

   За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України« повернутися до списку новин