Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

«ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ – 49+»

   Символи естафети «Позашкілля Сумщини – 49+», що започаткована Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у  межах  обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право», попрямували на Роменщину.

   Урочистості, куди завітали очільники  районної державної адміністрації та районної ради Іван ЯРЕМЕНКО та Віктор ЛИТВИНЕНКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО, завідуюча дослідницько-експериментальним відділом обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Оксана ГЕРАСИМЕНКО, керівництво та освітяни Роменського району, гуртківці позашкілля разом зі своїми наставниками, відбулися 12 квітня 2019 року в районному Будинку культури селища Липова Долина.

   Вітаючи увесь позашкільний загал з цим грандіозним дійством, почесні гості наголосили на значимості позашкільної освіти, що дає  більші можливості для формування творчої всебічно розвиненої дитячої особистості, та щиросердно побажали усім учасникам натхнення в улюбленій справі.

   Продовжилися святкові урочистості концертною програмою, де творчі колективи районного Будинку для дітей та юнацтва продемонстрували свої надбання, танцювальний, акторський, вокальний потенціал.

   Приємно хвилюючим був момент передачі символічних естафетних атрибутів -  кубка і книги позашкільникам Роменського району, куди і буде прикута вся увага позашкільної спільноти області впродовж наступного тижня.

 

 

 « повернутися до списку новин