ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

   28 грудня 2018 року на базі Калінінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулася виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації. У її роботі взяли участь спеціалісти, методисти районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту, керівники закладів загальної середньої, позашкільної освіти району та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

   Перед початком засідання педагогічний та учнівський колективи школи гостинно привітали учасників зібрання з прийдешніми святами. Продемонстрували свою акторську майстерність, любов та шану до українських традицій.

   Напередодні Нового року та Різдва чудову можливість заглибитись у звичаї зимових святок подарували гості, які завітали до  закладу –  вихованці районного Будинку для дітей та юнацтва, учні Московського навчально-виховного комплексу.

   Глядачі отримали незабутні враження від виступів юних вокалістів, запальних танцювальних номерів, колядок, віншувань.

   З вітальним словом до всіх присутніх звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Дмитрушко Л.М., яка  побажала, щоб Новий рік та Різдво Христове принесли в кожен дім мир, родинне тепло, добробут, успіхи й нові звершення.   

   На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:

   1. Про якісні показники соціально-економічного розвитку галузі за підсумками 2018 року.

   2. Про підсумки вивчення питання щодо стану функціонування  опорного закладу.

   3. Про підсумки ЗНО-2018.

   4. Про реалізацію Державного стандарту початкової освіти в  Беївському та Русанівському НВК, Підставській ЗОШ І-ІІ ст. в умовах  Нової української школи.

   5. Про роботу закладів освіти по створенню нового освітнього простору для учнів перших класів 2019-2020 навчального року.

   6. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з української мови та літератури в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст., Колядинецькому та Саївському НВК.

   7. Про стан організації роботи з  молодими педагогами у Беївському НВК та Синівській ЗОШ І-ІІІ ст.

   8. Про виконання Плану заходів щодо реалізації в районі Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» на 2018 рік у Байрацькому НВК та Семенівській ЗОШ І-ІІІ ст.

   9. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 22.09.2017 (протокол №4) «Про стан виконання програми навчання і виховання дітей від 2 до 7 років «Дитина» (у порядку контролю).

   10. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 28.12.2017 (протокол №7/1)  «Про створення сприятливих умов для пошуку, підтримки та розвитку творчих здібностей учнів у закладах позашкільної освіти» (у порядку контролю).

   11. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації від 28.12.2017 (протокол №7/2)  «Про діяльність  науково-методичних  рад  Беївського НВК, Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Калінінської ЗОШ І-ІІ ст. щодо координації внутрішкільної науково-методичної роботи» (у порядку контролю).

   12. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації від 28.12.2017 (протокол №7/3)  «Про стан роботи у Синівській ЗОШ І-ІІІ ст., Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Московському НВК щодо запобігання правопорушень та злочинності серед дітей шкільного віку» (у порядку контролю).

   13. Про виконання плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2018 рік та схвалення плану роботи на 2019 рік.

   За підсумками роботи  визначено пріоритетні завдання, спрямовані на розвиток освіти  району та прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин