Відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації

ОБЛАСНИЙ ФОРУМ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

   ІV за ліком обласний форум педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Позашкільна освіта Сумщини: сучасні практики, позачергові завдання» зібрав у стінах конгрес-центру Сумського державного університету представників позашкілля з усіх куточків регіону.

   Серед почесних гостей - керівники області, народні депутати, представники Міністерства освіти і науки України.

   Липоводолинщину на форумі представляла делегація освітян в складі працівників відділу освіти, молоді та спорту та районного Будинку для дітей та юнацтва.

   Високу оцінку позашкіллю Сумської області дав заступник Міністра освіти і науки України Юрій РАШКЕВИЧ. «Дуже важливо, що у вашій області 70% школярів охоплені позашкільною освітою. Це десятки тисяч дітей, які розвивають свої таланти, здібності і є гордістю Сумщини. І в цьому велика роль кожного із тут присутніх. Тому я дякую сьогодні позашкільникам за виховання підростаючого покоління», – зазначив він.

   Нових творчих ідей у справі виховання успішних, компетентних особистостей бажали  позашкільникам голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО, народний депутат Олег МЕДУНИЦЯ, голова обласної ради Володимир ТОКАР.

   На вагомості форуму в плані вдосконалення професійного методичного арсеналу наголосила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА. За її словами, саме на таких масштабних заходах педагоги мають унікальну можливість напрацювати нові методики роботи з дітьми, удосконалити вже існуючі, ділитися досвідом і сприймати нові знання.

   В програмі заходу відбулася виставка творчих робіт за результатами діяльності закладів позашкільної освіти з реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!»,  презентація новацій та захист концепцій розвитку позашкілля. Концертна програма «Сто років позашкіллю – політ успішний!» стала завершальним акордом обласного форуму.

   За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua« повернутися до списку новин